Zdieľajte na sociálnych sieťach

Obchodík s nenápadne elegantným vzhľadom, kde na vás dýchne atmosféra malých francúzskych obchodíkov.

                   Pre nás ako aj pre rodilých francúzov, sú najdôležitejšie slávne tradície presnulej francúzskej kozmetiky, ktoré siahajú  až do Provence.  Chýrne mydliarne v Marseille a ešte známejšie prírodné parfémy vzácnych omamných vôní privezených za panovania francúzskej královnej Kataríny Medičejskej loďami východoindickej spoločnosti.

Práve z hlavného mesta parfémov  z Grasse  Vám predstavujeme originálne prírodné parfémy a tradíciu ich manufaktúrnej  rodinnej výroby najznámejších priekopníkov jeho prvých parfumérií. Viete o tom, že práve v Grasse  sa vyznačujú parfémy tým že sú vyrobené z prírodných esenciálnych olejov ?  . Ich blahodárne aromaterapeutické vlastnosti dokázal zakladateľ modernej aromaterapie  francúzsky lekárnik René Gattefossé.

                  Nádhera farebných flakónov prírodných parfémov z Grasse, tredičných mydlových krabičiek v štýle 20 – 30 rokov minulého storočia oslovia milovníkov prírodného vidieckého štýlu.

                  Nezabudáme ani na pestovanie krásy. Ponúkame pre Vás, milé dámy, znovu francúzske tradície, ktoré nám doviezli z rozprávkového Orientu, z Maroka. Tekuté zlato z Maroka. Argán tajomstvo krásy antickych žien.

                 Viete o tom, že v Oslom mlieku sa kôpavala už Kleopatra ?  Prinášame Vám ďaľšiu tradíciu z Provence,ktorá bola známa už za čias Antiky. 

                 Zoznámte sa s našimi produktmi, ktoré sú zárukou tradící a kvality slnečnej malebnej francúzskej Provence! 

Zdieľajte na sociálnych sieťach